Tanie Ozdabianie Sklep Dekoratorski Polecamy artykuły dla miłośników dekorowania i ozdabiania. U nas znajdziesz suszone rośliny krajowe i egzotyczne. Naturalne dekoracje roślinne z całego świata.

Decoupage Quilling Scrapbooking Card making Florystyka Beading Beads Sutasz i wiele innych technik.

Ozdoby Dekoracje na Boże Narodzenie 2024 - Ozdoby świąteczne 2024 Wielkanoc - Stroiki bożonarodzeniowe 2024 - zrób to sam DIY - Sklep Florystyczny Hurtownia - Kwiaty sztuczne - Ozdoby wiosenne 2024

Gąbka florystyczna do kwiatów żywych, sztucznych i suszonych.

2019-09-23

Jak i jak długo moczyć gąbkę florystyczną do kwiatów?


Gąbka florystyczna do żywych ma mniejszą twardość. Różni ją skład , kolor i sposób zastosowania. Należy ją przed użyciem nasączyć wodą. Zwiększymy wtedy trwałość umieszczonych w niej żywych roślin. Jak namoczyć gąbkę do dekoracji? Gąbkę należy włożyć pojemnika z wodą. Warto rozpuścić w niej odżywkę. Jak długo moczyć gąbkę? Pozwólmy jej nasączyć się w całości, bez dociskania pod powierzchnię. Naczynie z wodą musi być czyste. Gąbka florystyczna może mieć różny kształt. Od zielonej kostki, przez gąbkę do kwiatów kulę po walec. Naczynie musi być duże by wybrany kształt swobodnie się namoczył.

Gąbka florystyczna do kwiatów zielona jak używać?


Namoczoną gąbkę kwiatową zabezpieczamy i układamy w niej rośliny. Inspiracji i podpowiedzi warto poszukać w branżowych florystycznych czasopismach np. Florum. Dużą popularnością cieszą się również filmy instruktażowe. Znajdziecie je Państwo w hurtowni Granddeco.pl i na stronie sklepflorystyczny.plGąbka do sztucznych kwiatów jak używać?


Gąbka do sztucznych i suszonych roślin jest dużo twardszą pianką florystyczną. Można ją łatwo przycinać, kleić i ozdabiać. Ułożona w niej kompozycja może nas cieszyć nawet długie lata.
Dekoracje i ozdoby na Boże Narodzenie

pixel