Tanie Ozdabianie Sklep Dekoratorski Polecamy artykuły dla miłośników dekorowania i ozdabiania. U nas znajdziesz suszone rośliny krajowe i egzotyczne. Naturalne dekoracje roślinne z całego świata.

Decoupage Quilling Scrapbooking Card making Florystyka Beading Beads Sutasz i wiele innych technik.

Ozdoby Dekoracje na Boże Narodzenie 2024 - Ozdoby świąteczne 2024 Wielkanoc - Stroiki bożonarodzeniowe 2024 - zrób to sam DIY - Sklep Florystyczny Hurtownia - Kwiaty sztuczne - Ozdoby wiosenne 2024

ART DECO styl ( znalezione produkty: 58 )

Widok:
12

W kompozycjach florystycznych art deco wyjątkowe są głównie następujące elementy:

  1. Wyrafinowany Design: Kompozycje florystyczne w stylu art deco charakteryzują się wyjątkowym, wyrafinowanym designem, który jest inspirowany geometrią i estetyką lat 20. i 30. XX wieku. Kształty są geometryczne, symetryczne i regularne, co nadaje aranżacjom elegancji i stylu.

  2. Luksusowe Materiały: Styl art deco wykorzystuje luksusowe materiały, takie jak metaliczne wazy, kryształy, lustra, a także tkaniny wysokiej jakości, jak aksamit czy jedwab. Kwiaty są prezentowane w ekskluzywnych pojemnikach, które dodają aranżacjom prestiżu i szyku.

  3. Ostre Kontrasty Kolorystyczne: Charakterystyczne dla stylu art deco są ostre kontrasty kolorystyczne, które dodają dynamiki i wyrazistości kompozycjom. Kolorowe kwiaty są zestawiane z neutralnymi lub monochromatycznymi tłem, aby podkreślić ich intensywność i piękno.

  4. Stylizowane Motywy Kwiatowe: Kwiaty w kompozycjach art deco są często stylizowane aby pasować do geometrii i estetyki tego stylu. Mogą być przedstawione w formie graficznych wzorów, ornamentów czy rzeźbionych motywów, które nadają aranżacjom oryginalności i wyjątkowego charakteru.

  5. Ekscentryczność i Ekstrawagancja: Kompozycje florystyczne art deco są często ekstrawaganckie i niekonwencjonalne. Kwiaty mogą być ułożone w nietypowych kształtach i formach, tworząc efektowne aranżacje, które przyciągają uwagę i zachwycają swą oryginalnością.

  6. Minimalizm i Elegancja: Pomimo ekstrawaganckości, kompozycje art deco cechuje także minimalizm i elegancja. Są one starannie wyważone, a każdy element jest umiejętnie dobrany, aby stworzyć harmonijną i estetyczną całość, która emanuje stylem i klasą.

Wszystkie te elementy razem tworzą niezwykłe kompozycje florystyczne art deco, które są zarówno wyraziste, jak i eleganckie, przyciągające uwagę i zachwycające swoim niepowtarzalnym stylem.

Dekoracje i ozdoby na Boże Narodzenie

pixel