Tanie Ozdabianie Sklep Dekoratorski Polecamy artykuły dla miłośników dekorowania i ozdabiania. U nas znajdziesz suszone rośliny krajowe i egzotyczne. Naturalne dekoracje roślinne z całego świata.

Decoupage Quilling Scrapbooking Card making Florystyka Beading Beads Sutasz i wiele innych technik.

Ozdoby Dekoracje na Boże Narodzenie 2024 - Ozdoby świąteczne 2024 Wielkanoc - Stroiki bożonarodzeniowe 2024 - zrób to sam DIY - Sklep Florystyczny Hurtownia - Kwiaty sztuczne - Ozdoby wiosenne 2024

RUSTYKALNY styl ( znalezione produkty: 381 )

Widok:


Styl rustykalny w kompozycjach florystycznych cieszy się popularnością ze względu na swoje wiejskie, naturalne i przytulne wydźwięki. Oto kilka elementów, które można wykorzystać przy tworzeniu kompozycji florystycznych w tym stylu:

 1. Naturalne Kwiaty: Wybierz kwiaty o delikatnych kształtach i naturalnych barwach, takie jak róże, chabry, lawenda, słoneczniki, czy kwiaty polne, które dodadzą rustykalnego uroku.

 2. Gałązki i Liście: Dodaj gałązki zimozielonych roślin, takich jak sosna, eukaliptus czy jałowiec, aby wprowadzić elementy naturalne i teksturę do kompozycji.

 3. Słoma: Wykorzystaj sianko, słomę lub inne suche źdźbła jako podstawę lub dodatek do kompozycji, aby stworzyć wiejski, wiejski klimat.

 4. Drewno: Dodaj elementy drewniane, takie jak skrzynki, kosze, pudełka lub gałązki, aby podkreślić naturalny charakter kompozycji.

 5. Kamienie: Wkomponuj kamienie, kamyki lub żwir do aranżacji, aby nadać im organiczny wygląd i sprawić, że kompozycje będą wyglądać jak znalezione w naturze.

 6. Dodatki Vintage: Użyj ozdobnych słoików, starych doniczek, metalowych wiader czy wintażowych wstążek, aby dodać rustykalnego uroku i charakteru.

 7. Sznurki i Kokardy: Ozdób kompozycje naturalnymi sznurkami, kokardami jutowymi lub innymi elementami z naturalnych włókien, aby podkreślić wiejski charakter.

 8. Owoc i Warzywa: Dodaj sezonowe owoce, jak jabłka, gruszki, dynie, czy śliwki, aby wzbogacić kompozycję o kolor i teksturę.

 9. Suszone Rośliny: Wykorzystaj suszone kwiaty, liście, zboża czy szyszki, aby dodać trwałości i dodatkowej tekstury do kompozycji.

 10. Zróżnicowana Wysokość: Zadbaj o różnorodność wysokości w kompozycji, umieszczając wyższe elementy w centralnej części i niższe na zewnątrz, aby stworzyć interesujący układ wzrokowy.

 11. Swobodne Układy: Rustykalne kompozycje zazwyczaj charakteryzują się swobodnym układem, więc nie obawiaj się nieco niestarannego ułożenia elementów, co dodaje im autentycznego uroku wiejskiej natury.

Zestawiając te elementy, można stworzyć piękne i urocze kompozycje florystyczne w stylu rustykalnym, które emanują ciepłem i przytulnością wiejskiego życia

Dekoracje i ozdoby na Boże Narodzenie

pixel